دانشنامه کسب و کار ها

دانشنامه مشاغل کسبینه

دانشنامه تخصصی کسبینه مجموعه ایست از اطلاعات راجع به مشاغل مختلف، ما سعی کردیم تا حد امکان به توضیح و تشریح مشاغل مختلف بپردازیم تا محتوای مد نظر شما به صورت دقیق و کامل در دسترس قرار گیرد.

عبارت خود را در باکس زیر وارد کنید

برخی از مشاغل و کسب و کارها

نصاب ایزوگام

فردی که در این شغل مشغول کار است، باید از دستکش استفاده کند. همچنین پوشیدن کفش مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

از پرستاری در منزل تا تولید بوکس بادی

اگر پرستاری را استخدام کردند و بیمار ها از آن ناراضی بودند آن پرستار داخل بلک لیست قرار میگیرد و دیگر نمیتواند در آنجا کار کند.باید در فضای مجازی جوری عکس گذاشت که مخاطب بتواند با آن ارتباط برقرار کند..از پرستاری در منزل تا تولید بوکس بادی

زنبور داری مدرن و تولید عسل با پرورش زنبور

این سازه توانایی تولید شش محصول را به طور هم زمان دارد از جمله بره موم، ژل رویال، عسل، گرده گل، زهره زنبور و...در کشور های اروپایی به خصوص کانادا زنبور داری مدرن بسیار مطرح است و از این سیستم بسیار استفاده شده است و هم اینک در کشور ما نیز…

راننده ماشین حمل طیور زنده

شخصیت های مناسب این شغل، افراد علاقه مند به پرندگان، افراد علاقه مند به شغل رانندگی، افراد صبور، دارای قوه بینایی قوی، افراد کم خواب و آشنا با انواع پرندگان و... می باشند.

راه اندازی پلت فرم گردشگری پزشکی

مشاوره رایگان پزشکی قبل از ورود بیمار به ایران و تولید محتوا هوشمند  و هدفمند و بارگذاری در شبکه های اجتماعی در فرمت بین المللی توانسته است اعتماد طیف عظیمی از مخاطبان را جذب کند.